Jr.Treningstider 2018
Knøttegolf:
Søndager kl. 13-15
Juniortrening:
Mandag kl. 17-18
Juniortrening:
Torsdag kl. 18-19

Velkommen til Damegolfen 2017 hver tirsdag kl 11.00.

Oppmøte senest kl 10.45.

Hver tirsdag fra 18. april til 26. september, med unntak av juli måned spiller vi 9 hull Stableford turnering i alle klasser. Selv om turneringen registreres i Golbox er dette en turnering mest for å møtes og     ha det hyggelig! Man kan også hekte seg på felles dametrening kl.14 etter endt turnering. For 1000,- kroner kan du trene hele sesongen!

Kontakter for dameutvalget:

Ingrid Sturk tlf. 92 81 48 04  mail: ingrid.sturk@gmail.com   

Mona Ommundsen tlf. 95 72 34 70 mail: mlo@doeng.com

Turid Frøysaa tlf. 91 38 64 54 mail: turidfr@online.no

Rikke Juell Printz tlf. 95 73 35 26 mail: rprintz@online.no

Wenche Hansen tlf. 99 29 06 57 mail: wenche.hansen47@gmail.com

Bitten Furseth tlf. 90 68 18 24 mail: bittenf@broadpark.no

Astri Windegaard tlf. 48 12 49 94 mail: astriw@online.no

Anne Toril Hasle tlf. 97 54 47 89 mail:hasle.annetoril@hotmail.com

Ingvild W. Limm tlf. 99 58 85 64 mail: ingvildw@hotmail.com

  

                                                                                                                                                                                      

 

 

© Grimstad Golfklubb Postboks 116, 4879 Grimstad, telefon +47 47 82 22 55, e-post: post@grimstadgolfklubb.no

Webløsningen er levert av Utviklerne AS i samarbeid med Protu AS
Værvarsel fra yr.no, levert av Meteorologisk institutt og NRK