Jr.Treningstider 2018
Knøttegolf:
Søndager kl. 13-15
Juniortrening:
Mandag kl. 17-18
Juniortrening:
Torsdag kl. 18-19

 

 Fra venstre Joachim Andersen Olsen - klubbmester Herrer - Katrine Tønnessen - klubbmester Damer

Erik Hasle - klubbmester senior H (+50) - Grete Johansen - klubbmester senior D (+50)

2016

Klubbmestere Herrer

                    

Klubbmestere Damer
         

2017 Kristian Halvorsen   2017 Maria Tønnessen
2016  Joachim Andersen Olsen   2016 Katrine Tønnessen 
2015 Ofeigur Johann Gudjonsson    2015  Katrine Tønnessen 
2014 Bjørn Engh    2014  Elin Halvorsen 
2013 Bjørn Engh   2013  Ingvild Wangensteen Limm 
2012   Gordon John Murray   2012   Maria Tønnessen
2011 Gordon John Murray   2011
Maria Tønnessen
2010 Gordon John Murray   2010
-
2009 Bjørn Engh   2009
Maria Tønnessen
2008 Gordon John Murray   2008
-
2007 Morten Røer Henriksen   2007
-
2006 Bjørn Sveindal   2006
Maria Tønnessen
2005 Joachim Aslaksen   2005
Alexandra Haugland Gaure
2004 Morten Mørland   2004
Anne-Liv Haukeland
2003 Bjørn Engh   2003
Alexandra Haugland Gaure
2002 Olle Dahlberg   2002
Anne-Liv Haukeland
2001 Bjørn Engh   2001
Anne-Liv Haukeland
2000 Bjarne Trovåg   2000
Anne-Liv Haukeland 

 

 

Klubbmestere Junior Gutter                      Klubbmestere Junior Jenter
2017   -   2017  -
2016   -   2016  Katrine Tønnessen 
2015  Joachim Andersen Olsen    2015 
2014   -   2014  -
2013 Joachim Andersen Olsen    2013  Elisabeth Tønnessen 
2012   -   2012   Maria Tønnessen
2011 Endre Normann Tveite   2011
Maria Tønnessen
2010 Andre Heskestad   2010
-
2009 Bendik Gundersen   2009
-
2008 -   2008
-
2007 -   2007
-
2006 -   2006
-
2005 Jon Andre Hvoslef-Eide   2005
-
2004 Morten Mørland   2004
-
2003 Morten Mørland   2003
Ingrid V. Stiansen
2002 Morten Mørland   2002
-
2001 Wilhelm Bugge Fjære   2001
-

 

Klubbmestere Senior Herrer                      Klubbmestere Senior Damer
2017 Atle Morterud   2017 Grete Johansen
2016 Erik Hasle    2016  Grete Johansen 
2015  Sigurdur Sigurdsson    2015  Grete Johansen 
2014  Sigurdur Sigurdsson    2014  Marit C. Buaas 
2013  Sigurdur Sigurdsson    2013 
2012   Erik Hasle
  2012   Marit Catrine Buaas
2011 Erik Hasle   2011
Grete Johansen
2010 Karl Aasland   2010
-
2009 Karl Aasland og Olle Dahlberg   2009
Grete Johansen
2008 Erik Mørland
  2008
-
2007 Karl Aasland
  2007
-
2006 Karl Aasland
  2006
Anne-Liv Haukeland
2005 Olle Dahlberg   2005
Natalia Gjertsen

 

Klubbmestere Stableford
2017  Kristian Halvorsen
2016   Sigurdur Sigurdsson
2015  Geir Tungesvik 
2014  Olle Dahlberg 
2013  Rolf Leonard Nilsen 
2012   Marius Dyve Samuelsen
2011 Erik Hasle
2010 Karl Aasland
2009 Bjørn Engh
2008 Olle Dahlberg

© Grimstad Golfklubb Postboks 116, 4879 Grimstad, telefon +47 47 82 22 55, e-post: post@grimstadgolfklubb.no

Webløsningen er levert av Utviklerne AS i samarbeid med Protu AS
Værvarsel fra yr.no, levert av Meteorologisk institutt og NRK