Treningstider for juniorer og knøtter 2019
Juniortrening: Tirsdag kl 17-18
Knøttetrening: Onsdag kl 17-18

 

 Terminliste 2019

Dag

Week nr

Dato

Starttid

Turnering

Spilleform

Hull

Team

 

 

April

 

 

 

 

 

Fredag

15

12-Apr

18:00

Nattgolf

Texas Scramble

9

B

Tirsdag

17

23-Apr

11:00

Damegolf

Stblf

9

Torsdag

17

25-Apr

18:00

Toyota Cup 1

Slag/Stblf

9

A

Lørdag

17

27-Apr

10:00

Åpningsturnering

Texas Scramble

18

C

Tirsdag

18

30-Apr

11:00

Damegolf

Texas Scramble

9

 

 

Mai

 

 

 

 

Torsdag

18

02-May

18:00

Toyota Cup 2

Slag/Stblf

9

E

Søndag

19

05-May

09:00

Sørlandstur

Slag

18

Tirsdag

19

07-May

11:00

Damegolf

Stblf

9

Torsdag

19

09-May

18:00

Toyota Cup 3

Slag/Stblf

9

G

Lørdag

19

11-May

10:00

XL Bygg Open

Slag/Stblf

18

D

Tirsdag

20

14-May

11:00

Damegolf

Stblf

9

Torsdag

20

16-May

18:00

Toyota Cup 4

Slag/Stblf

9

D

Tirsdag

21

21-May

11:00

Damegolf

Stblf

9

Torsdag

21

23-May

18:00

Toyota Cup 5

Slag/Stblf

9

C

Lørdag

21

25-May

10:00

XL Bygg Best Ball

"2-Person Best Ball"

18

G

Tirsdag

22

28-May

11:00

Damegolf

Texas Scramble

9

 

 

Juni

 

 

 

 

Tirsdag

23

04-Jun

11:00

Damegolf

Stblf

9

Torsdag

23

06-Jun

18.00

Toyota Cup 6

Slag/Stblf

9

F

Tirsdag

24

11-Jun

11:00

Damegolf

Stblf

9

Torsdag

24

13-Jun

18.00

Toyota Cup 7

Slag/Stblf

9

G

Lørdag

24

15-Jun

10:00

XL Bygg Klubbkamp Gri-Kr

Stblf

18

F

Tirsdag

25

18-Jun

11:00

Damegolf

Stblf

9

Torsdag

25

20-Jun

18.00

Toyota Cup 8

Slag/Stblf

9

A

Lørdag

25

22-Jun

10:00

NSG Classic Tour

Slag/Stblf

18

B

Tirsdag

26

25-Jun

11:00

Damegolf

3 køllers

9

Torsdag

26

27-Jun

18.00

Toyota Cup 9

Slag/Stblf

9

D

Lørdag

26

29-Jun

10:00

Toyota Cup 10/11 Avslutning

Slag/Stblf

9+9

E

 

 

Juli

 

 

 

 

Torsdag

27

04-Jul

18:00

Sommerturnering

 

9

Torsdag

28

11-Jul

18:00

Sommerturnering

 

9

Torsdag

29

18-Jul

18:00

Sommerturnering

 

9

Torsdag

30

25-Jul

18:00

Sommerturnering

 

9

 

 

August

 

 

 

 

Torsdag

31

01-Aug

18.00

Toyota Cup 1

Slag/Stblf

9

C

Tirsdag

32

06-Aug

11:00

Damegolf

Stblf

9

Torsdag

32

08-Aug

18:00

Toyota Cup 2

Slag/Stblf

9

E

Lørdag

32

10-Aug

09:00

Grimstad Open

Slag/Stblf

18

A

Tirsdag

33

13-Aug

11:00

Damegolf

Stblf

9

Torsdag

33

15-Aug

18:00

Toyota Cup 3

Slag/Stblf

9

D

Lørdag

33

17-Aug

09:00

KM Match

Match

18

B

Søndag

33

18-Aug

09:00

KM Match

Match

24

C

Tirsdag

34

20-Aug

11:00

Damegolf

Stblf

9

Torsdag

34

22-Aug

18:00

Toyota Cup 4

Slag/Stblf

9

F

Lørdag

34

24-Aug

10:00

KM Herre/Dame/Junior/Senior/Stableford

Brutto slagspill

18

D

Søndag

34

25-Aug

10:00

KM Herre/Dame/Junior/Senior

Brutto slagspill

18

E

Tirsdag

35

27-Aug

11:00

Damegolf

Texas Scramble

9

Torsdag

35

29-Aug

18:00

Toyota Cup 5

Slag/Stblf

9

G

 

 

September

 

 

 

 

Tirsdag

36

03-Sep

11:00

Damegolf

Stblf

9

Torsdag

36

05-Sep

17:00 !

Toyota Cup 6

Slag/Stblf

9

A

Tirsdag

37

10-Sep

11:00

Damegolf

Stblf

9

Torsdag

37

12-Sep

17:00 !

Toyota Cup 7

Slag/Stblf

9

F

Tirsdag

38

17-Sep

11:00

Damegolf

Stblf

9

Torsdag

38

19-Sep

17.00 !

Toyota Cup 8

Slag/Stblf

9

C

Lørdag

38

21-Sep

10:00

Toyota Cup 9/10 Avslutning

Slag/Stblf

9+9

F

Tirsdag

39

24-Sep

11:00

Damegolf avslutning

Texas Scramble

9

Lørdag

39

28-Sep

11:00

Jubileumsturnering

Slag/Stblf

18

G

 

 

Oktober

 

 

 

 

Lørdag

41

12-Oct

11:00

Avslutningsturnering

Slag/Stblf

18

A

Lørdag

42

19-Oct

11:00

Muligens siste sjanse

Par Scramble

18

B

 

 

November

 

 

 

 

 

 

Desember

 

 

 

 

Søndag

48

01-Dec

12:30

Adventsgolf 1

Slag

9

Søndag

49

08-Dec

12:30

Adventsgolf 2

Slag

9

Søndag

50

15-Dec

12:30

Adventsgolf 3

Slag

9

Søndag

51

22-Dec

12:30

Adventsgolf 4

Slag

9

Tirsdag

53

31-Dec

12:00

Nyttårsgolf

Slag/Stblf

9

 


Team

#Turneringer

Backup Team

Team A: Paul og Edmund

 

 

5

B

Team B: Henning og Sigmund

 

4

C

Team C: Sigurd og Erick

 

 

5

D

Team D: Baste Hans Tore

 

5

E

Team E: Henry og Tor Harald

 

4

F

Team F: Dag Petter og Mona

 

5

G

Team G: Turid og Olle

 

 

5

A

 

© Grimstad Golfklubb Postboks 116, 4879 Grimstad, telefon +47 47 82 22 55, e-post: post@grimstadgolfklubb.no

Webløsningen er levert av Utviklerne AS i samarbeid med Protu AS
Værvarsel fra yr.no, levert av Meteorologisk institutt og NRK